چگونگی باز کردن حساب بانکی قبل از ورود به استرالیا

چگونگی باز کردن حساب بانکی قبل از ورود به استرالیا:

در وبلاگهای مختلف که معمولا به طور روزانه سر می زنم متوجه موضوع جالبی شدم. اکثر دوستان نگران چگونگی انتقال پول از ایران به استرالیا در زمان مهاجرت هستند. و خیلی از اطلاعاتی که دوستان عنوان می کنند صحیح نمی باشد من بدین منظور یک روش مطمئن جهت این کار اشاره می کنم. امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم.

در این سایت قوانین ورود پول بصورت نقدی به طور کامل توضیح داده شده است. شما هیچ منعی برای ورود پول نقدی به کشور استرلیا ندارید. در صورت مبلغ بیش از ده هزار دلار استرالیا می بایست در فرم ذکر کنیدو در غیر اینصورت با شما برخورد خواهد شد.

http://www.customs.gov.au/site/page.cfm

اما بطور حتم حمل این مقدار پول نقد بصورت نقدی بسیار خطرناک و پر ریسک می باشد چه راه حل مناسبی وجود داره؟؟

یکی از راههای خوب باز کردن یک حساب بانکی در یکی از بانکهای استرالیا قبل از ورود به انجا می باشد به نظر من بهترین بانک برای این کار Common Wealth Bank می باشد چون یکی از بزرکترین بانکهای استرالیا از لحاظ تعداد ATM است از طرف دیگر بصورت Onlineمی توانید این کار را انجام دهید.

جهت انجام این کار به لینک زیر رفته و بعد از پر کردن مشخصات، بعد از 5 روز کاری استرالیا با شما تماس گرفته می شود و پس از تایید به شما شماره حساب داده می شود.

www.commbank.com.au/movingtoaustralia

شما می­توانید با شماره حساب از طریق صرافی های معتبر هرچقدر پول می خواهید در آن حواله کنید. و پس از رسیدن به کشور استرالیا و رفتن به هر کدام از شعبه­های بانک پول را دریافت کنید.

یک نکته خیلی مهم اینست که پس از باز کردن حساب حداکثر 3 ماه باید حضور فیزیکی در کشور استرالیا داشته باشید. حتما باید حضورا وارد کشور استرالیا بشوید و پس از تطبیق مشخصات شما حساب فعال می شود.

/ 7 نظر / 102 بازدید
هلیا

سلام مطالبی که توی وبلاگت دیدم خیلی عالین واقعا میگم دستتون درد نکنه به امید موفقیت و دیدار شما در استرالیا[گل]

آیدین

سلام آقا یا خانم ف.د خیلی مطالبتون مفیده و از ژراکنده گویی به دور امیدوارم هر روز مطالبتونو بیشتر و بروزتر بشه

فریدون

آقا تبریک . بالاخره اینجارو هم راه انداختی بابا تو که خیلی تو این زمینه اطلاعات درست داری چرا تبلیغ نمیکنی بقیه هم استفاده کنن. دیگه فکر کنم حال همه از این وب زیر آسمان استرالیا بهم میخوره ولی از روی عادت به اونجا سر میزنن. میبینمت

Irani

Man mikhastam az weblog jadid baraie resume neveshtan ast in matlab ra be khanandegan irani ke donbal kar hastand beresanid. http://resumewritingforaustralianmigrant.blogspot.com/ Mamnoon

soodabeh

Azizam, az etelati mofdet khili mamon.

ناصرعليپور

بابا دمت كرم[نیشخند]

ناصر

دوستون دارم كاش الان سيدني بوديم